Teknovia İletisim ve Sosyal Medya Ajansı Ataşehir

Türkiye'nin en büyük dijital medya ajansı, Teknovia İletişim Reklamcılık ve Bilişim San. ve Ticaret Ltd. Şti. Açıldı. Ataşehir'de bulunan Derin Fikir Dijital Group Sahibi Özgür Gezginve Dış Ticaret Alanında büyük Markaların Müdürlüğü ve Direktörlüğünü yapan Tamer Arslan ortaklığında kurulan şirket, 3d hologram, reklamcılık ve sosyal medya, seo ve dijital medya konularında hizmet verecek.

Teknovia İletişim iş hayatına başladığı günden itibaren bir çok firma ile el sıkışarak dijital dünyadaki otoritesini ilk günden sağlamışa benziyor.

Başarılar diliyoruz.

 

[caption id="attachment_1321" align="alignnone" width="1024"]teknovia ataşehir reklam reklamcılık teknovia hologram ataşehir sosyal medya teknovia ataşehir reklam reklamcılık teknovia hologram ataşehir sosyal medya[/caption]

Teknovia, Kurumsal kimlik, pazarlamada (marketing), bir kurumun ve ya şirketin görünen yüzüne verilen terimdir. Kurumun kendini ifade ve lanse etme şeklidir. Kurumu anımsatacak bir tasarımın ne ölçülerde ve nasıl kullanılması gerektiğini belirten kurumsal kimlik çalışması bu sistemin vazgeçilmez öğesidir. Öyle ki bir kurumsal kimlik tasarımı içinde amblem (logo) den ofis dizaynına, antetli kâğıttan, tabelaya, web sitesine kadar her şeyin tasarlanması çok önemlidir.Ataşehir reklam ajansı ve sosyal medya ajansı, ataşehir dijital medya ajansı, ataşehir reklam ajansları...

Teknovia olarak kurulduğumuz günden bu yana temel ilkemiz kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışını sürdürmektir. Dijital web ortamında özgün ve modern tasarımlar oluşturmayı amaç edinmiş, 2011 yılında kurulmuş kreatif çözümler sunan interaktif bir ajanstır.

Web tasarımı, mobil uygulamalar, sosyal medya ve kurumsal prestij yönetimi, baskı öncesi ve sonrası tasarım çözümleri, web teknolojileri, dijital tanıtım videoları, seslnedirme, vb. alanlarında kullanıcı deneyiminde yüksek standartlarda etkin pazarlama fikirleri sunar.

teknovia çalışanları olarak, detaylara önem verir, bu yüzden en büyük yeteneğimiz empatidir. Proje öncesinde ve sonrasında müşterilerimizi çok iyi dinler, analiz ederiz. Tam olarak ne istediğini anladıktan sonra kendi bilgi birikimi ve teknik donanımı ile çalışmalarına başlarız. Müşterilerimizin iş strateji ve planlarını; sahip olduğumuz deneyim, altyapı, uzman ekip ve yenilikçi yaklaşımımızla oluşturuyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *